Op zaterdag 27 september kun je weer kleding ruilen. Je vindt de pop-up store dit keer in het Ontmoetingshuis in Veenendaal-Oost. Het is gezellig, kost niets en je bent ook nog eens duurzaam bezig.
Doe mee!
Het werkt simpel, kom langs en lever je kledingstukken in, vervolgens kun je shoppen in de pop-up store en zoek je nieuwe parels uit. Je hoeft geen kleding in te leveren van tevoren. Wij zorgen ervoor dat de winkel al volhangt met tweedehands schatten. Je hoeft dus alleen kleding te komen ruilen. Het kledingruilevent is voor jong en oud. Neem de kids gerust mee, wij zorgen voor een speelhoek.
Hoe werkt het?
- We ontvangen graag kinderkleding en volwassenkleding.
- Deze editie ontvangen wij graag items die geschikt zijn voor het najaar..
- Lever alleen hele, schone en niet verwassen kleding in. Wees echt kritisch.
- Geen kleding van merken als Primark en SHEIN.
- Geen oude schoenen, sokken, ondergoed en panty’s.
- Sieraden en accessoires mogen in een apart zakje of doosje.
- Graag maximaal 10 kledingstukken per deelnemer inleveren.
Tijdens de pop-up kledingruil:
- Inleveren = deelnemen.
- Ruil je items voor mooie, nieuwe tweedekans kleding.
- Zie je kleding hangen die niet voldoet aan de criteria – heel, schoon en niet verwassen – laat het dan even weten.
Waarom ruilen?
Iedereen heeft kledingstukken in de kast liggen die je nooit meer draagt. Het past niet meer, je vindt het niet meer mooi, of je stijl is veranderd. Maar met jouw items kun je een ander hartstikke blij maken. En met de parels van een ander ben jij dan weer dolgelukkig.
Kleding ruilen is supergezellig, goed voor je portemonnee en je bent duurzaam bezig. Als je ruilt in plaats van koopt, hoeft er minder kleding geproduceerd te worden en besparen we kostbare grondstoffen.
Samen zetten we stappen naar een duurzame toekomst!
We zijn geopend tussen 11.00 en 16.00 uur.
De najaarseditie van het pop-up kledingruilevent is een samenwerking met het Ontmoetingshuis Veenendaal-Oost.
